Luxusní dovolená vlakem nebo lodí?

22.07.2020

Nově spolupracujeme s butikovou cestovní kanceláří Voyages Private, která vám poskytne vybrané služby šité na míru vašim přáním a požadavkům. 

Buďte nároční bez kompromisů a překročte s námi hranici luxusu. Voyages Private pro vás připraví například luxusní cestu vlakem nebo lodí. Co takhle Orient Express? Noblesní interiér tohoto vlaku je sám o sobě velkým zážitkem, kromě pompézních kupé zde najdete také dobové bary, kde šampaňské teče proudem, či gurmánské restaurace. Orient Express brázdí evropské metropole, jakými jsou například Londýn, Benátky a dvakrát ročně vyjíždí také z Prahy. Napište nám, kdy a kam plánujete vyrazit.

Nebo preferujete loď? Pak doporučujeme zkusit plavbu od společnosti Silversea, která je ve světě lodí vskutku významným pojmem. Přes 900 možných tras do všech světových stran, na palubě luxusních, zaoceánských lodí. Po celou dobu plavby neomezená konzumace pokrmů a nápojů, prostorné spa, casina, široký výběr restaurací, kina, divadla a mnoho dalšího je k dispozici v té nejvyšší kvalitě. Zastávky v jednotlivých destinacích jsou spojeny s výlety se soukromým průvodcem po tamějších krásách a památkách.

Máte jiné přání? Dejte nám vědět, o vše se vám postaráme.