Poznejte nás.


Kristýna Kučerová

Po studiu na VŠE jsem se pohybovala mezi start-upy, měla na starosti business development, marketing a organizaci eventů. Po půlročním cestování jsem využila pracovní příležitost v oblasti zahraničních investic a usadila se na rok v Londýně. Concierge vnímám jako službu, která šetří lidem čas. Sama si totiž uvědomuji jeho hodnotu. Díky své cestovatelské vášni vám ráda připravím jakoukoliv cestu na míru, jako milovnice hudby a umění vám dodám vstupenky na koncerty, výstavy a jiné kulturní akce po celém světě a po mnoha návštěvách michelinských restaurací vám doporučím mimořádný kulinářský zážitek.

kristyna@osobniconcierge.cz Petra Zedníková

Všechny mé dosavadní zkušenosti mohu efektivně využít pro nadstandardní klientskou péči v concierge službách. V tomto oboru se totiž pohybuji přes 5 let. Díky osobnímu přístupu směrem k vám, klientům, zjišťuji, že je moje práce také mojí radostí. Velice ráda vám zajistím standardní i nestandardní požadavky. Záleží mi vždy na individuálním přístupu, přímé komunikaci a jasných podmínkách. Vaše spokojenost je pro mě nejdůležitějším signálem toho, že má moje práce smysl. Bude mi potěšením, když mi svěříte důvěru a o výše zmíněném se přesvědčíte sami. Těším se na vzájemnou spolupráci.

petra@osobniconcierge.cz

+420 723 948 251


Jana Mikolášová

Celý svůj život se pohybuji v oblasti umění a obklopují mě inspirativní lidé v mnoha směrech. Během studií jsem získala titul mistryně ČR v latinsko-amerických formacích, mezinárodní taneční třídu, věnovala se rozvoji dětí v pohybové průpravě, stala se akreditovaným instruktorem pilates a působila jako redaktor v Moravskoslezském deníku a deníku Právo. Po studiu VŠ mé profesní kroky zamířily k oblasti HR a k organizování neziskových eventů na regionálních úrovních. Následně se stal mou specializací projektový management v oblasti IT pro jednu z největších společností v Česku. Pokud hledáte to nejlepší, jsme tady pro vás.

jana@osobniconcierge.cz 

+420 777 073 985