Navštívily jsme showroom na Vinohradech

24.03.2020

Už jste slyšeli o značkách Live Sweaters, DannyP. a Prague TailorPokud ne, tak je nejvyšší čas, abyste je poznali. Měly jsme možnost navštívit útulný showroom v Londýnské ulici na Vinohradech. Ve dvou místnostech si můžete prohlédnout zboží těchto tří českých značek. Čím že jsou tak unikátní?

Live Sweaters jsou svetry z vlny, co vydrží roky, prát je stačí jen jednou za pár týdnů. Hodí se jak do společnosti, tak do přírody. Michal Richter, který je zakladatelem této značky, nás showroomem provedl a vše ukázal. Měly jsme možnost si svetry na vlastní kůži vyzkoušet. Vysvětlil nám, v čem jsou unikátní a proč už je nikdy nebudeme chtít sundat. Měl pravdu, lásku k nim si najdete poměrně rychle. Pro náročnější klientelu je možné také ušít svetry na míru. 

Značka DannyP., za níž stojí Daniel Piterák, nabízí kvalitní kožené doplňky české výroby - tašky, opasky, peněženky, obaly na telefon a jiné. Jde o profesionální práci českých mistrů a perfektně promyšlený design. 

Poslední z uvedených značek je od módní návrhářky Petry Györgyové. V showroomu jsme si prohlédly její pánské košile na míru v různých stylech a k různým příležitostem. Stále je zde možnost přizpůsobit návrh přání zákazníka nebo dokonce navrhnout jedinečný kus. 

Pokud i vy toužíte po kvalitních českých výrobcích, u nichž si navíc můžete zvolit vlastní design, doporučujeme nejdříve showroom navštívit osobně. Milý personál vám vše ochotně ukáže a vysvětlí. Bude o vás skutečně dobře postaráno. 

Pokud chcete domluvit návštěvu nebo si produkty rovnou zakoupit, kontaktujte nás. Vše za vás rády vyřídíme.