Děkujeme, že jste s námi

26.03.2020

Situace bohužel nenahrává cestování, gastronomickým zážitkům, společenským a kulturním akcím. Proto se vám snažíme nabídnout služby, které oceníte. Ať už jde o objednávky zboží a dárků pro rodinu, doručení jídla, vína na domácí degustace nebo jakékoliv administrativní úkony. Rády vám pomůžeme se všemi záležitostmi, do jakých se vám příliš nechce. Pokud již máte naplánované dovolené, konference a další události, pomůžeme vám je stornovat, přesunout a vyřešit vše potřebné. 

Pokud si myslíte, že by vám naše služby mohly být více ku prospěchu až se situace kolem koronaviru uklidní, nabízíme vám možnost si své požadavky včas předplatit. Budete mít tak jistotu, že se vám v následujících měsících budeme věnovat naplno a zpracujeme všechny vaše požadavky kvalitně a včas. Už nyní totiž evidujeme poptávky na květen, červen a letní měsíce. Jelikož ke každému klientovi přistupujeme zvlášť, vždy sestavujeme nabídku na míru. Můžete si tak předplatit 3, 5 nebo neomezený počet požadavků na měsíc. Záleží jen na vašich potřebách.

Věříme, že v budoucnu uvítáte pomoc s plánováním pobytů v ČR, při organizaci rodinných oslav, seminářů či firemních workshopů a meetingů. Rády pro vás cokoliv rezervujeme, zajistíme a objednáme. Dětem se jistě budou hodit online kurzy nebo jiné formy doučování. Úklid domácnosti a drobné úpravy v bytě/domě budou dalším krokem k tomu, abyste se v klidu mohli vrátit do svých zajetých kolejí. Chceme, abyste věděli, že tu pro vás stále jsme a rády s čímkoliv pomůžeme. I v těchto dnech se na nás můžete obracet.


DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI. DĚKUJEME ZA VAŠI DŮVĚRU. DĚKUJEME ZA VAŠE POŽADAVKY.

PROTOŽE BEZ VÁS TO NEZVLÁDNEME...

Přejeme klidné dny a hlavně pevné zdraví!