Přinášíme vám tipy na jaro

17.02.2020

Rozhodly jsme se vás pravidelně informovat o akcích a novinkách (nejen) v Praze. Stále vyhledáváme zajímavé restaurace, bary, wellness, obchody, výstavy, koncerty a další místa, která stojí za návstěvu. Nevíte, kam na víkend, večeři nebo kde uspořádat rodinnou oslavu? Napište nám, rády vám s čímkoliv poradíme a zajistíme vše potřebné.

1. Akce Asistent/ka roku

Jelikož jsme se staly partnery této každoroční soutěže, budete mít díky nám vstup zdarma. Slavnostní vyhlášení proběhne dne 22.4.2020 na Smíchově (Paspův sál - Nádražní 43/84, Praha 5). Počet vstupenek je omezen, proto nás kontaktujte co nejdříve. Těšíme se na setkání!

2. Butikový hotel v centru Prahy

Hledáte klidné ubytování v centru Prahy? Máme pro vás hned několik nabídek a lokalit. Jedná se o hotely s luxusně vybavenými pokoji a saunou. Ráno na vás bude čekat bohatá snídaně. K tomu umíme zajistit i transfer a luxusní večeři. Ozvěte se nám.

3. Nechte se hýčkat v pražské estetické klinice

Domluvily jsme pro vás výhodnou nabídku. Pokud si koupíte voucher v hodnotě 5 000 Kč nebo 10 000 Kč, získáte 1 000 Kč kreditu navíc. Přední klinika estetické a laserové medicíny v Praze a Karlových Varech se specializuje na kombinaci přístrojových a laserových ošetření pro zeštíhlení problémových partií, řešení celé škály dermatologických problémů, omlazení pleti, vyhlazení vrásek či odstranění tetování. Udělejte radost sami sobě nebo svým blízkým.

4. Už jste byli letos na degustaci rumu?

Ne? Tak navštivte v Karlíně útulný podnik spojený s prodejnou prémiového alkoholu, kde se konají degustace pro menší skupiny. Zajít se můžete podívat i přes den na jejich bohatou nabídku. Stojí to za to a rozhodně si vybere každý. Rum, vodka, whisky, gin nebo champagne? Pro více informací nás kontaktujte.

5. Továrna na čokoládu

Kdo nemá rád čokoládu? Udělejte radost sami sobě nebo svým blízkým. Domluvíme pro vás prohlídku pražské čokoládovny, kde si budete moci vybrat produkt přesně podle svých představ třeba se jménem či logem. Chcete klasickou tabulkovou nebo raději ve formě pralinek? Možností je nespočet.

6. Nákup oblečení do 15 minut?

Ano, opravdu. Stačí vyplnit jednoduchý dotazník, kde uvedete ceny, velikosti a styl, který se vám líbí. Stylistka vám následně vše vybere na míru a do 10 dní máte box doma. Platíte jen za to, co si necháte. Pokud si objednáte přes nás, dostanete navíc fashion dárek. Tak nám neváhejte napsat.