Proč byste měli využívat concierge?

09.03.2020

Asi jste se již sami sebe ptali, k čemu by vám tato služba mohla být dobrá. Myslíte si, že jde o zbytečnou investici? Vysvětlíme vám, proč si myslet opak...

1. Concierge není jen o luxusních dovolených, ale i o každodenních záležitostech

Concierge služby jsou známé po celém světě a užívají je většinou lidé, kteří jsou pracovně vytíženi a chtějí se věnovat tomu, co považují za užitečné. Pro každého je to něco jiného. Někomu dělá radost úklid, plánování dovolené, administrativní úkony, hledání programu na víkend, opravy a úpravy v domácnosti a mnoho dalšího. Někomu ale také ne. A to jsou přesně ti, kteří concierge jistě ocení. Zajistíme více, než si umíte představit. Nejde jen o cesty, soukromá letadla a jachty. Kromě této zábavy umíme zajistit i věci denního rázu - nákup, úklid, hlídání dětí, řemeslníky, objednávky, transport apod.

PS. soukromá letadla i jachtu zajistíme samozřejmě také. :)

2. Concierge není jen pro movitou klientelu, ale pro všechny, co si váží svého času

Další mylný předpoklad. Mnoho lidí si myslí, že jde o službu jen pro horních 10 % populace. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a finanční podmínky dohodneme vždy tak, aby byl klient spokojený. Věřte, že se investice do této služby vyplatí. Vrátí se vám v podobě času, který můžete věnovat rodině a činnostem, co vám dělají radost. Nevnucujeme nikomu naše služby, jen vám chceme ukázat, v čem a jak bychom vám mohly pomoci.

3. Concierge není zbytečná služba, jen u nás ještě nepochopená

Službu concierge znáte pravděpodobně z hotelů a bank. Ale kolikrát jste ji využili? Možná kdyby vám někdo řekl, na co všechno ji použít můžete, změnilo by se to. Jsou na trhu firmy, které se specializují jen na cestování, jen na nemovitosti, jen na vstupenky apod. My chceme našim klientům poskytnout celou škálu požadavků. Myslíte si, že je to na úkor kvality? Ne, není. Chceme ukázat, k čemu všemu službu můžete využít. Máme mnoho ověřených dodavatelů a dbáme na to, abychom klientovi doporučily to, s čím máme již zkušenosti. Jistě, nemůžeme obsáhnout všechny obory, proto ale stále objevujeme nové. Našim cílem je nabízet vám kvalitní služby. Včas, diskrétně a vždy na míru každému z vás. Concierge služba není pro každého, je to pro ty, co ocení, když jim někdo pomůže řešit záležitosti, které sami řešit nechtějí.

Takže, pokud si myslíte, že bychom vám uměly pomoci, kontaktujte nás. Osobní schůzka napomůže k tomu, abychom pro vás připravily přesně to, co potřebujete. Budeme se těšit na spolupráci.