Vyzkoušejte EMS trénink v privátním fitness studiu

15.07.2020

Měly jsme možnost vyzkoušet si lekci v privátním fitness studiu BodyBody ve Florentinu a musíme se s vámi o tento zážitek podělit. 

Během 20 minut totiž procvičíte až 90 % svalové hmoty. Fitness koncept EMS (elektrická stimulace svalů) studií BodyBody nabízí maximální pohodlí a komfort ve zcela privátním prostředí. Na výběr máte možnost trénovat u vás doma s osobním trenérem nebo v kterémkoliv z 12 studií po celé České republice. Celý trénink trvá pouze 20 minut a rovná se 90 minutám v běžném fitness centru. V ceně tréninku je zahrnut osobní trenér, ve studiu vám rádi zapůjčí ručník, speciální oblečení, před a během tréninku obdržíte vodu nebo iontový nápoj. Trénink probíhá maximálně ve dvou, případně může být pro Vás rezervován celý sál. Je tedy na vás, jakou formu si zvolíte.

Trenér je velmi ochotný a celou dobu se vás ptá, jak se cítíte, zda chcete přidat nebo ubrat. Ačkoliv se trénink jeví jako nenáročný, opak je pravdou. 20 minut tohoto druhu cvičení vám dá pořádně zabrat. Ale ten pocit, který následuje poté, stojí rozhodně za to. Tak co, jdete do toho také? Pro více informací či rezevraci lekce nás kontaktujte.