Zařídíme přesně to, co oceníte

16.03.2020

Situace se mění, proto vám vždy chceme nabídnout to, co oceníte. Nemůžeme cestovat a chodit mezi lidi. Co ale věnovat čas rodině a domácnosti? Pomůžeme vám mimo jiné stornovat zájezdy, vyřešíme lístky na zrušené koncerty a další administrativní úkony.

VYUŽIJTE TENTO ČAS NA VELKÝ ÚKLID

Pokud budete více času trávit doma, jistě oceníte profesionální úklid domácnosti. Kromě standardních služeb zajistíme i důkladnou dezinfekci prostor, kde se vyskytuje větší množství lidí a zabraňuje se tak šíření koronaviru. Tato dezinfekce je účinná již po první aplikaci. Zajistíme také mytí oken, čištění koberců, pohovek i fasád. Ozvěte se nám, o vše se postaráme. 


NECHTE SI VYČISTIT AUTO OD PROFESIONÁLŮ

Nezapomeňte na své auto. Používané stroje kombinují vysoký výkon páry s integrovaným vysavačem. Technologie na bázi páry má vysokou účinnost a sterilizační schopnosti. Parní technologie bezpečně zničí roztoče, bakterie a viry v interiéru vozu. Službu vám tým profesionálů zajistí ve všech podmínkách - doma v garáži, garážovém stání, na zahradě, na ulici před domem, na parkovišti, na chalupě, na samotě u lesa, zkrátka kdekoliv. Napište nám ještě dnes.


KDO VÁM BUDE HLÍDAT DĚTI?

Pokud budete potřebovat pohlídat děti, kontaktujte nás. Chápeme, že jako rodiče máte spoustu povinností, zájmů a občas chcete čas trávit jen spolu. Zajistíme kvalitní a ověřené hlídání vašich ratolestí - především v Praze a blízkém okolí. Paní zajistí služby u vás doma nebo u nich, připraví a podají jídlo, převlečou, vykoupou, uloží apod. 


OBJEDNEJTE SI DOMŮ DEGUSTAČNÍ SADU VÍN

Jak řekl Johann Wolfgang Goethe: ,,Víno rozradostňuje lidská srdce."
Zažijte jedinečný zážitek s přáteli a uspořádejte si vlastní domácí degustaci vín. Degustační sady vám skvěle poslouží, pokud chcete ochutnat nová vína, která neznáte. Rády poradíme, případně sestavíme degustační sadu na míru. V nabídce jsou vína z celého světa. Napište nám o objednávku.


ÚKLID ŠATNÍKU - POZNEJTE KOUZLO DŽÍNŮ NA MÍRU

Před čtyřmi lety začal Patrik Diamant šít džíny na míru, aby nemusel ty pravé hledat hodiny v obchodech. Dnes šije na míru i košile a přidává netradiční kombinace, které jinde nenajdete. Pořiďte si nové džíny s košilí a druhou budete mít zdarma. Patrika potkáte v jeho showroomu na pražských Vinohradech. Pro více informací nás kontaktujte.