Jsme tu pro vás, ať jste kdekoliv.


Chcete, aby vaše služební cesta či dovolená proběhla bez starostí? Máte rádi doma uklizeno?  Potřebujete pro vaše děti kvalitní doučování? Rádi byste zašli do divadla, na koncert, sportovní utkání, ale nemáte čas shánět vstupenky? A co když jsou vyprodané? 

Nebojte, od toho jsme tady my, Kristýna a Petra...

Nově jsme pro vás připravily pobyty po celé ČR s unikátním programem dle vašeho přání. Pobyty na horách, na venkově, pod stanem či na zámku? Nic není nemožné. Využijte tento rok k poznání naší krásné země. Protože i tady můžete zažít nezapomenutelné chvíle s rodinou či přáteli. Dejte nám svou důvěru, o vše se rády postaráme.

Ozvěte se nám s představou o vašem ideálním pobytu ještě dnes. Jsme tu pro vás každý den. 

Shon během pracovního dne prožíváme občas každý. Delegujte práci, která vám zabírá čas. Máme pro vás ověřené paní na úklid, firmy na čistění vašeho vozu. Péči jsme věnovaly oblasti hlídání a doučování dětí tak, abychom si byly jisté, koho vám pro vaše děti doporučíme. Setkaly jsme se také s řemeslníky na drobné opravy, designéry interiérů, zahrad i rozsáhlých rekonstrukcí nemovitostí. 

Neváhejte se, prosím, na nás kdykoliv obrátit.

Pevně věříme, že již brzy budeme moci opět za kulturou. Ať už je to koncert vážné hudby nebo metalová spoušť, jsme tu od toho, abychom pro vás zajistily ta nejlepší místa, budete-li si je přát. Díky mnohé spolupráci s divadly, za což jim vřele děkujeme, zajistíme vstupenky i na vyprodaná představení. Naše schopnost, pro vás zajistit jakékoliv vstupenky i přes jejich vyprodání, se zaměřuje také na sporty všeho druhu. 

Teď už se s námi jen spojte a my zajistíme váš jakýkoliv zážitek.


Do světa teď nemůžeme. Tak či tak, jsme tu pro vás, abychom vám zajistily naprosto vše, co potřebujete a co si přejete. Ať už je to kompletní dovolená nebo jen její malá část. Díky našim cestovatelským zkušenostem máme k dispozici kontakty, s pomocí nichž se nám daří zajistit výhodnější letenky (jak z finančního, tak z časového hlediska). Jsme schopné, i přes úplnou obsazenost, zajistit pokoj ve vámi vybraném ubytování, stůl v restauraci nebo návštěvu galerií apod.

Chcete se s itinerářem vašich cest zdržovat sami? Nebo to celé nechte na nás